30

Rudnay Gyula (1878-1957)

Templomdomb

Technika: olaj, vászon
Méret: 23 x 30 cm
j.k.l.: Rudnay
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (306 EUR*, 336 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%