214

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Templomtér

Technika: olaj, fa
Méret: 33 x 42,5 cm
j.j.l.: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 290 000 Ft (932 EUR*, 1 009 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%