142

Tibor Ernő (1885-1945)

Tengerészek

Technika: olaj, karton
Méret: 33 x 25 cm
j.b.l.: Tibor
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%