224

Farkas István (1887-1944)

Tengeri halak

Technika: színezett litográfia, papír
Méret: 22 x 27,5 cm
j.j.l.: Farkas István
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%