60

Zorkóczy Gyula (1873-1932)

Tengerpart

Technika: olaj, fa
Méret: 13,5 x 19,5 cm
j.b.l.: Zorkóczy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00