224

Német festő

Tengerparti jelenet

német, 1903, festett porcelán, aranyozott szegéllyel, jobbra lent "Ma.... 1903" jelzéssel, sérült, 29,5 x 40 cm
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%