329

Muttich, Kamil Vladislav (1873-1924)

Teniszezők

akvarell, gvas, papír
35 x 23 cm
j. j. l.
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%