6

Bernát András (1957)

Tér tanulmány No. 336 (2016)

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 50 cm
j. a hátoldalon: Bernát András 2016
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (833 EUR*, 917 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%