35

Neogrády László (1896-1962)

Terefere

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.j.l.: Neogrády László
HUF 220 000 — 280 000
EUR 707 — 900
USD 765 — 974

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%