305

Kadar, Joseph (1936)

Térgeometria

akril, vászon, rétegelt falemez,
59,5 x 99 cm
j.j.l.: Joseph Kádár Paris 2008.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%