51

Turcsán Miklós (1944)

Tetthely

Technika: olaj, farost
Méret: 105 x 96,5 cm
j.b.l.: Turcsán 2001

Aszalós Endre: Turcsán Miklós monográfia 159.o./112.; Egy szenvedély története II. kötet – életrajz
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%