78

Turcsán Miklós (1944)

Tetthely

Technika: olaj, farost
Méret: 105 x 96,5 cm
j.b.l.: Turcsán 2001

Aszalós Endre: Turcsán Miklós monográfia 159.o./112.; Egy szenvedély története II. kötet – életrajz
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 624 000 Ft (2 005 EUR*, 2 170 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00