272

Thuparama

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.j.f.: GJaróthi K
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 182 000 Ft (585 EUR*, 633 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00