20

Tibor Ernő (1885-1945)

Muránói utca

Technika: olaj, karton
Méret: 49 x 68 cm
j.b.l.: Tibor E
HUF 450 000 — 550 000
EUR 1 250 — 1 528
USD 1 376 — 1 682

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00