54

Sváby Lajos (1935-2020)

Tihany

Technika: olaj, vászon
Méret: 60,5 x 80,5 cm
j.j.l.: Sváby 74
HUF 360 000 — 420 000
EUR 1 157 — 1 350
USD 1 252 — 1 461

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%