168

Basch Árpád (1873-1944)

Tihany

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 105 cm
j.j.l.: Basch Árpád
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%