Göllner Miklós (1902-1977)

Tihanyi alkony

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 110 cm
j.j.l.: Göllner
Hátoldalán: Nemzeti Szalon etikett

Ár: 1 200 000 Ft (3 333 EUR*, 3 670 USD*)