266

Göllner Miklós (1902-1977)

Tihanyi alkony

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 110 cm
j.j.l.: Göllner
Hátoldalán: Nemzeti Szalon etikett
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 1 235 000 Ft (3 969 EUR*, 4 295 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00