Farkas Eszter: Tihanyi Belső tó

96

Farkas Eszter (1900-1983)

Tihanyi Belső tó

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.l.: Farkas E., hátoldalán a Képcsarnok Vállalat címkéje
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%