57

Pleidell János (1915-2007)

Tihanyi emlék

Technika: akvarell, karton
Méret: 37,5 x 48 cm
j.b.l.: Pleidell
HUF 160 000 — 200 000
EUR 514 — 643
USD 556 — 696

Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%