235

Halvax Gyula (1906-1984)

Tihanyi naplemente

Technika: olaj, vászon kartonon
Méret: 60 x 58 cm
j.j.l.: Halvax Gyula 1935
HUF 450 000 — 550 000
EUR 1 446 — 1 767
USD 1 565 — 1 913

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%