Halápy János (1893-1960)

Tihanyi félsziget (Ott álltak a parton)

Technika: olaj, vászon
Méret: 87 x 102,5 cm
restaurált

Ár: 510 000 Ft (1 417 EUR*, 1 560 USD*)