Halápy János (1893-1960)

Tihanyi félsziget (Ott álltak a parton)

Technika: olaj, vászon
Méret: 87 x 102,5 cm
restaurált
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00