123

Halápy János (1893-1960)

Tihanyi harangláb (1954)

Technika: akvarell, papír
Méret: 30,5 x 46 cm
j.j.l.: Halápy János 1954,
j.b.l.: Tihanyi harangláb
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%