Dudás Jenő (1900-1991)

Tihanyi kert (1947)

Technika: olaj, vászon
Méret: 60,5 x 80,5 cm
j.j.l.: Dudás Jenő Tihany 1947

Ár: 210 000 Ft (583 EUR*, 642 USD*)