96

Gádor Emil (1911-1998)

Tisztaszoba

Technika: olaj, farost
Méret: 61 x 60 cm
j.b.l.: Gádor
HUF 100 000 — 130 000
EUR 321 — 418
USD 348 — 452

Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30