239

Ujházy Ferenc (1827-1921)

Tisztaszoba

Technika: olaj, vászon
Méret: 39 x 55 cm
j.b.l.: Ujházy F 1854

kiállítás:
* Aggházy Gyula, Ujházy Ferenc emlékkiállítása és Róna József gyűjteményes kiállítása, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Budapest, Műcsarnok, 1922. március, (kat. 299. Parasztszoba tornyos ággyal)

aukció:
* Nagyházi Galéria és Aukciósház 243. aukció, (kat. 194.)
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 260 000 Ft