7

Devil, Naomi (1987)

Titania és a kakadu (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 140 cm
j.j.l.: ligatúrás monogram 2017
HUF 700 000 — 900 000
EUR 1 944 — 2 500
USD 2 141 — 2 752

Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 389 EUR*, 1 529 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%