34

Csergezán Pál (1924-1996)

Tóparti táj ladikokkal

Technika: rézkarc, papír
Méret: 17 x 26 cm
j.j.l.: Csergezán Pál
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%