715

Schéner Mihály (1923-2009)

Tóra magyarázat: Együtt Mózes törvényéről 27

Technika: olaj, farost
Méret: 70 x 90 cm
j.j.l.: Schéner Mihály 2004
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%