68

Hatvany Ferenc (1881-1958)

Törölköző akt

Technika: rézkarc, papír
Méret: 29 x 21 cm
j.j.l.: pinx. Br. Hatvany Ferenc
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%