234

Kazacsay Gerőné (Hirsch Lujza) (1871-?)

Törölköző akt

Technika: olaj, karton
Méret: 41 x 30 cm
j.j.l.: Kazacsayné
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%