208

SI-LA-GI (1949)

Torony

Technika: akril, grafit, vászon
Méret: 40 x 30 cm
jelzett: SI-LA-GI 2017.02.
HUF 500 000 — 550 000
EUR 1 607 — 1 767
USD 1 739 — 1 913

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%