304

Molnár C. Pál (1894-1981)

Toscanai táj

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: MCP
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%