Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966)

Tótfalu

Technika: olaj, farost
Méret: 38 x 48 cm
j.j.l.: Cs. Farkas Lőrinc

Ár: 84 000 Ft (270 EUR*, 292 USD*)