Artner Margit: Triptychon

Artner Margit (1954)

Triptychon

Technika: olaj, fa
Méret: 17 x 22 cm (nyitva)
j.b.l a bal oldali szárnyon kívül: Artner 90

Ár: 84 000 Ft (270 EUR*, 292 USD*)