6087

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943)

Trófeák AE 6

Technika: rézkarc, papír
Méret: 54,5 x 44 cm
j.j.l.: Rádóczy Gyarmathy Gábor
  • Nyertes licit: 10 000 Ft