6

Vincze Győző (1925-2001)

TSZ telep

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 120 x 160 cm
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%