Székelyi Kati: Tükör [Spiegel XX. Század vége] (PSG tétel) (2000 előtt)

391

Székelyi Kati (1951)

Tükör [Spiegel XX. Század vége] (PSG tétel)

egyéni technika,
30 x 39 cm,
j.j.l.: Székelyi 2000 előtt
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%