154

Kondor Attila (1974)

Tükröződés (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 120 cm
j.h.: Kondor Attila
HUF 600 000 — 700 000
EUR 1 928 — 2 249
USD 2 087 — 2 434

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%