444

Kupcsik Adrián (1969)

Tüntetés szivárványszínű drapériával

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 160 cm
2003., j. a hátoldalon: Kupcsik Adrián

HUF 1 500 000 — 2 000 000
EUR 4 820 — 6 427
USD 5 216 — 6 955

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%