Kupcsik Adrián (1969)

Tüntetés szivárványszínű drapériával

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 160 cm
2003., j. a hátoldalon: Kupcsik Adrián

  • Nyertes licit: 450 000 Ft