41

Turcsányi Antal (1940)

Visszanéző (2007)

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 110 cm
j.j.l.: TURCSÁNYI ANTAL, 2007
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (833 EUR*, 917 USD*)