Verebics Ágnes: Tus test nedv (PSG tétel)

410

Verebics Ágnes (1982)

Tus test nedv (PSG tétel)

c-print, vászon,
120 x 90 cm,
j.b.l.: Verebics Ágnes
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%