317

Tóth A. Pál (1933-2011)

Tvkabaré díszletterv-Hacsek és Sajó

Technika: akvarell, papír
Méret: 35 x 50 cm
j.j.l.: Tóth A. P. 84
Kikiáltási ár: 16 000 Ft (51 EUR*, 56 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%