176

Bazil, Kate (1987)

Twilight of the Idols (2017)

Technika: vegyes technika, vászon
Méret: 50 x 70 cm
jelezve hátul: Kate Bazil
HUF 150 000 — 200 000
EUR 417 — 556
USD 459 — 612

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%