240

Újváry Ferenc (1898-1971)

Udvar

olaj, karton, 38,5 x 48,5 cm, j.j.l.: Ujváry Ferenc
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%