266

Udvardi Erzsébet (1929-2013)

Balaton

Technika: olaj, arany festék-spray, kollázs; farostlemez
Méret: 60 x 100,5 cm
j.j.l.: Udvardi E
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00