37

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Udvarlás

Technika: olaj, karton
Méret: 24 x 19 cm
j.b.l.: Nyilasy
HUF 280 000 — 400 000
EUR 778 — 1 111
USD 856 — 1 223

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%