58

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Udvarlás

Technika: olaj, karton
Méret: 24 x 19 cm
j.b.l.: Nyilasy
HUF 280 000 — 400 000
EUR 900 — 1 285
USD 974 — 1 391

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 200 000 Ft